Raufbey Mahallesi 9552 Sokak No:69/8 Merkez, Osmaniye

Osmaniye Web Tasarım – Tüm Cihazlarla Uyumlu

Sınırsız Özellikli Paket!
Osmaniye Web Tasarım – Tüm Cihazlarla Uyumlu

Sizler için, sadece web sitenizi tasarlamakla kalmıyoruz, iletmek istediğinizi en iyi şekilde iletebilmeniz için tasarımınızı geliştiriyor, mesajlarınız ve görselleriniz konusunda da size destek oluruz. İçerik üretimimiz sürecinde ve içeriklerin sitenize eklenmesinde şu noktalara dikkat ederiz:

√ İçeriklerin size ve markanızla uyumlu olması.
√ Arama motorları için uyumlu hale gelmek.
√ İçeriklerin hem tasarım hem de görsellerle uyum içerisinde olması.
√ Hedef kitlenizin kolayca ulaşabileceği kelimelerin titizlikle belirlenip eklenmesi.

Tasarım Özellikleri

  • SINIRSIZ Hosting, Mail adresi, veritabanı vs.
  • %100 Valid.
  • %100 Google Page Speed – Site Hızı
  • %100 Optimizasyon
  • %100 Mobil uyumluluk
  • %100 Müşteri Memnuniyeti

Faik Emre YILMAZ ile Osmaniye Web Tasarım çalışmalarına başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Tasarım sürecinde yanlış kararlar vermemeniz adına müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Merak Edilenler
Web tasarım nedir?
Web tasarım, müşterilerinize markanızın güvenirliğini arttırmak, ziyaretçilerinizin isteklerini karşılamak ve gereksiz, kafa karıştırıcı tasarım ögeleri olmadan müşterilerinize bilmek istediklerinin hızlı ve net olarak anlatıldığı, internet tarayıcılarının görüntüleyebileceği biçimde hazırlanmış özel tasarımlardır.
Web tasarım süreci nasıl işlemektedir?
Müşteriden gelen briefler doğrultusunda tasarım oluşturuluyor. Oluşturulan tasarım müşteri onayına gönderiliyor, revize var ise son rötuşlar yapılıyor ve iş kodlama ekibine teslim ediliyor. Tasarımlar kodlama ekibimiz tarafından google dostu, SEO uyumlu ve hızlı açılış süresine önem verilerek son trend kodlama alt yapısı ile yayına hazır hale getiriliyor. Son olarak müşteriye demo bir linkte tasarımın işlevselliği gösteriliyor ve onayın ardından dosya yükleyicisi (FTP) platformu kullanarak site alan adı üzerinde yayına alınıyor.
Hazır web tasarım ile özel web tasarım arasındaki fark nedir?
Hazır web tasarım, düşük bütçe ayıran müşterilerimiz için önerdiğimiz bir çeşit wordpress altyapısıdır. Hazır wordpress temayı, yapılacak olan projenin kurumsal rengi, içeriği ve görselleri ile değiştirerek hazırlanan web tasarım çeşididir. Özel web tasarım, bütçe sorunu olmayan müşterilerin hedeflerini, isteklerini, ürün ya da hizmeti sergilemek için gerekli alt yapının sadece o marka veya ürüne göre tasarlanan ve SEO uyumlu, hız performans değerleri baz alınarak kodlanan web tasarım çeşididir. Özel olarak hazırlanan web tasarımı ister wordpress altyapısı, isterseniz de PHP altyapısı kullanarak yönetim panelli dinamik bir altyapıya dönüştürebiliriz. Özel web tasarımın, hazır web tasarıma göre artıları daha fazladır. Temiz ve kaliteli kodlama alt yapısı, arama motorlarının dostu, kullanıcı deneyimi ön planda olması ile hazır web tasarıma göre daha avantajlıdır.
Web sitemi kendim yönetebilecek miyim?
Dinamik ve belli aralıklarda güncelleme gerektiren bir web sitesine ihtiyacınız var ise web sitenize ister wordpress isterseniz de özel yazılım ile hazırlanmış yönetim paneli entegrasyonu yapıyoruz. Bu sayede kod bilgisine ihtiyaç duymadan web sitenizde istediğiniz alanı güncelleyebilir yeni sayfalar veya ürünler ekleyebilirsiniz.
Web sitesi fiyatlandırması nasıl yapılıyor?
Öncelikli olarak müşterinin hedefleri, istekleri ve ihtiyaçlarını dinliyoruz. Bu doğrultuda dinamik mi yoksa kurumsal tanıtım sitesi mi isteniyor, bu tespit edilir. Kurumsal tanıtım sitesi ise kaç sayfadan oluşacağı, site içerisinde ne kadar aksiyon olduğu ve ne kadar sürede teslim edileceği çıkarılarak fiyat teklifi iletilir. Dinamik yani yönetim panelli web siteleri için içerik, hizmet veya ürün yönetimi baz alınarak yönetim paneli kodlaması ve kullanıcı ara yüzü kodlama süresi hesaplanıp fiyat teklifi sunulur.

Osmaniye’nin lider tasarım uzmanlarından Faik Emre YILMAZ’ın profesyonel iş yelpazesinde müşterileri için kurumsal web tasarım, web yazılım, kurumsal kimlik tasarımı ve dijital pazarlama alanında çözümler yer almaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: