Raufbey Mahallesi 9552 Sokak No:69/8 Merkez, Osmaniye

Osmaniye Sosyal Medya Yönetimi

İndirim! Fiyat sorunuz.
Osmaniye Sosyal Medya Yönetimi

PAKETİMİZ AYLIKTIR

Bize ulaşan işletmeyi tüm yönleri ile detaylı analiz ediyor ve işletmenin karşılaştığı veya karşılaşması muhtemel sorunları tespit ediyoruz. Yapılan analizlerin sonucuna ve müşterinin beklentilerine göre işletme için kısa, orta ve uzun vadeli hedefler belirliyoruz. Belirlenen kısa, orta ve uzun vadeli hedeflere uygun farklı stratejiler geliştiriyoruz. Müşterimiz için en uygun stratejiyi belirledikten sonra, gerekli aksiyonları alarak hedefe ulaşma doğrultusunda stratejiyi hayata geçiriyoruz.

Müşterimiz için en uygun stratejiyi belirledikten sonra, gerekli aksiyonları alarak hedefe ulaşma doğrultusunda stratejiyi hayata geçiriyoruz. Yapılan işler sonucunda elde edilen başarının devamlılığı ve geliştirilmesi noktasında müşteriler ile sürekli diyalog halinde kalarak çalışmaları geliştirmeye devam ediyoruz.

Çalışma sistemimiz nasıl?

  • İçerik yönetimi
  • Moderasyon
  • Sosyal Medya Takibi
  • Online İtibar ve Kriz Yönetimi
  • Sizin adınıza post hazırlayıp paylaşıyoruz.

Sosyal Medya çalışmalarımıza başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Aylık danışmanlık sürecinde yanlış kararlar vermemeniz adına müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

Merak Edilenler
Sosyal medya yönetimi nedir?
Sosyal medya yönetimi genel itibariyle bu hesapların nasıl kullanılması gerektiğini, sayfaların büyümesi için nasıl bir işlem yapılması gerektiğini, imaj yönetimini ve kriz anlarında izlenecek yol ve yöntemleri kapsar.
Sosyal medya yönetimi faydalı mıdır?
Markalar ve firmalar için aktif bir rol oynayan sosyal medya platformları, kurumsal firmalar için de direkt olarak hedeflerine ulaşabilecekleri cazip alanlardır. Sosyal medya hesapları yolu ile firmaların ürünleri kolaylıkla tüketicilere kolaylıkla tanıtılabilir. Bu sayede tüketicilerden geri dönüşleri çok daha hızlı alabilir, çok daha rahat bilgi edinebilirler.
Sosyal medya hesaplarının raporlaması yapılıyor mu?
Sosyal medya hesaplarının raporlamaları 15 veya 30 günlük periyotlar şeklinde gerçekleştirilmektedir. Bu raporlarda, verilerin doğru okunması büyük önem taşımaktadır.

Sosyal medya hesaplarınızı pazarlama kampanyanıza ekleyerek ; potansiyel müşterilerinize erişebilir ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. Hedef kitlenizle doğrudan iletişim kurma şansınız olduğu için e-ticaret satışlarınızı arttırmanızda yardımcı olur, kişilere özel indirim ve kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Fenomen pazarlama ve iş birlikleriyle hedef kitlenize daha kolay erişebilir, gruplara özel kampanyalar düzenleyerek satışlarınızı arttırma şansı elde edebilirsiniz.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: