Raufbey Mahallesi 9552 Sokak No:69/8 Merkez, Osmaniye

Ailesel: Aile Planlaması, Sağlık, Eğitim, Hobiler ve Tavsiyeler

Ailesel: Aile Planlaması, Sağlık, Eğitim, Hobiler ve Tavsiyeler

Yepyeni bir site ile tanışmaya hazır mısınız? Bu yazı dizimizde size www.ailesel.com sitesini tanıtacağız. Aile üzerine kurulmuş en kaliteli blog sitesi desek yalan söylemiş olmayız. Bu siteyi sizlere neden tavsiye ediyorum? Gelin isterseniz hep beraber kategori bazında inceleyerek bu sitenin bize kazandıracağı özelliklere göz atalım. Ailesel sitemiz; Aile planlaması, altın tavsiyeler, amatör balıkçılık, çocuk gelişimi, eğitim, iş dünyası, kişisel gelişim, sağlık, sağlıklı beslenme, teknoloji kategorilerinden oluşmaktadır.

Ailesel sitemizin ilk kategorisi aile planlaması: Bu bölüm anne bebek ve gebelik üzerine kurulmuş bir kategoridir. Bebeğini güzel yetiştirmek isteyen anneler bu bölümü mutlaka takip etmelidir. Prematüre bebek nedir, düşük neden yapılır, bebek sağlığı için neler yapılmalı, bebek nasıl beslenmeli, bebek banyosu nasıl yaptırılır gibi hayata dair önemli ve faydalı bilgileri bu kategori altında takip edebilirsiniz.

Altın tavsiyeler bölümünde hayata ilişkin başarılı olmak, mutlu olmak, zengin olmak, hedeflere ulaşmak gibi kavramlar yer alır. Bu bölüm okuyucuların severek takip ettiği bölümdür. Bu bölümde iş dünyasına ilişkin çok önemli bilgiler bulabilirsiniz. Hayatına yön vermekte zorlanan, hedef belirleyemeyen, çok çalışıp da başarılı olamayan kişilere ışık tutacak bilgiler bu bölümde yer alır. Başarılı olmuş kişilerin hayat hikayelerini bu bölümden takip edebilirsiniz.

Amatör balıkçılık bölümü balıkçılığa merak salan okuyucularımız için özel olarak oluşturulmuş bölümdür. Bu bölümde balık tutmanın ilkeleri anlatılır. Balık nasıl tutulur, balık tutarken nelere dikkat edilir, balık türleri nelerdir? Gibi konularda bilgi sahibi olmak için bu bölümü takip etmelisiniz.

Çocuk gelişimi bölümü ailesel sitemizin en çok sevilen ve takip edilen bölümüdür. İyi bir çocuk yetiştirmek isteyen tüm anne ve babalar bu bölümü takibe almalıdır. Bu bölümde çocuk terbiyesi, eğitimi, davranış bozuklukları ve bunların düzeltilmesi gibi konularda okuyucuya bilgi aktarımı yapılır. Bu bölümde yer alan bilgiler eğitimcilerle, psikologlarla ve çocuk gelişim uzmanları ile görüşülerek hazırlandı. Terbiyeli, ahlaklı, sağlıklı, mutlu ve sosyal çocuklar yetiştirmek isteyen tüm anne ve babalar bu bölümü mutlaka takip etmelidir.

Eğitim bölümünde eğitim kurumları, sınav ve başarı gibi konularda okuyuculara bilgi aktarımı sağlanmaktadır. Hayata ve eğitime dair paylaşılmaya değer her şeyi bu bölümde bulabilirsiniz. Eğitim kategorimiz biraz çocuk gelişim kategorisine benzese de içerik bakımından farklı konular ele alındı. Bu bölümde öğretmenlerden eğitimin içinde yer alan idarecilerden destek alındı. Her yazımız işin uzmanları ile görüşülerek özel olarak yazıldı.

İş dünyası bölümünde iş dünyasında meydana gelen yenilikler ve değişimleri aktarmaya çalıştık. Bu bölümde iş kurma fikirleri, iş dünyasında başarılı olmanın yolları, başarılı olmayı engelleyen durumlar, iş dünyasında nelere dikkat edilmeli, para kazanma yolları, yatırım araçları gibi konularda okuyuculara faydalı bilgi aktarmaya çalıştık.

Sağlık bölümünde sağlıklı yaşama ilişkin bilgiler verdik. Tüm hastalıklar ve oluşum nedenlerini bu kategoride bulabilirsiniz. Sağlıklı yaşamak için nelere dikkat edilmeli, sağlığı tehdit eden unsurlar, hastalıktan korunma yolları, hastalıkların tedavi edilmesi gibi konularda bilgi aktarımı sağladık.

Sağlıklı beslenme bölümünde beslenmeye ilişkin önemli bilgiler verdik. Nasıl zayıflanır, nasıl kilo alınır, vücuda zarar veren besinler, hızlı yağ yakan besinler, sindirimi zor olan besinler, sindirimi kolay olan besinler, beslenirken nelere dikkat edilir, dengeli ve düzenli beslenme nasıl yapılır, kabızlığa neden olan besinler, ishale neden olan besinler gibi konularda merak edilen tüm bilgileri bu kategori altında bulabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: